Open Procurement Albania

Emergjencë:Punime rehabilitimi në Tombino, dhe shkolla të Bashkisë Mat

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Emergjencë:Punime rehabilitimi në Tombino, dhe shkolla të Bashkisë Mat
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 507 140,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VLLAZNIA NDERTIM MARTIN PJETRI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 492 683,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1791220
  Data e lidhjes se kontrates 10-12-2015
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLLAZNIA NDERTIM MARTIN PJETRI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLLAZNIA NDERTIM MARTIN PJETRI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLLAZNIA NDERTIM MARTIN PJETRI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VLLAZNIA NDERTIM MARTIN PJETRI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.51 -Dt. 28-12-2015
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.51 -Dt. 28-12-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data