Open Procurement Albania

Furnizim me gaz te lengshem per Njesine Administrative Luf-Qerret dhe Gjegjan, Bashkia Puke , sipas preventivit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pukë
Institucioni Prokurues Bashkia Puke
Objekti i Tenderit Furnizim me gaz te lengshem per Njesine Administrative Luf-Qerret dhe Gjegjan, Bashkia Puke , sipas preventivit
Nr. Reference REF-92222-10-31-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-10-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-11-2018
Data e mbajtjes se tenderit 02-11-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Edmond Cara
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 66 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-11-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Edmond Cara viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Edmond Cara viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Edmond Cara viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Edmond Cara viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data