Open Procurement Albania

Pjese kembimi dhe riparim I mjeteve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Divjake
Objekti i Tenderit Pjese kembimi dhe riparim I mjeteve
Nr. Reference REF-04142-01-17-2019
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-01-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-01-2019
Data e mbajtjes se tenderit 30-01-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues NOVAKTI SHPK
AUTO-STAFA SHPK
BESNIK MECI SHPK
KADIU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 893,200.00 
  Data e shpalljes se fituesit 07-02-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Eshte skualifikuar ofertuesi i meposhtem per arsyet e percaktuara:
  1- ”KADIU ”
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar nga dokumentat standarte te tenderi .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data