Open Procurement Albania

Pastrimi i Kanaleve Kulluese, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Pastrimi i Kanaleve Kulluese, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore
Nr. Reference REF-09360-02-19-2019
Vlera / Fondi Limit 6 666 667,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-02-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-03-2019
Data e mbajtjes se tenderit 04-03-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Euro-Alb & Viante Konstruksion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO-ALB - VIANTE Konstruksion
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6466650.2
  Data e shpalljes se fituesit 15-03-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7759980.24
  Data e lidhjes se kontrates 26-03-2019
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO-ALB viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.14 - Dt.08-04-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data