Open Procurement Albania

Sherbimi i pritjes akomodimit, transportit dhe hotelerise per te ftuarit e Festës së 2 Marsit Beslidhjes së Lezhës

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhe
Objekti i Tenderit Sherbimi i pritjes akomodimit, transportit dhe hotelerise per te ftuarit e Festës së 2 Marsit Beslidhjes së Lezhës
Nr. Reference REF-11097-02-28-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-02-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-03-2019
Data e mbajtjes se tenderit 01-03-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JUNIK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 790,000
  Data e shpalljes se fituesit 01-03-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data