Open Procurement Albania

Blerje vajra dhe graso per mjetet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Divjake
Objekti i Tenderit Blerje vajra dhe graso per mjetet
Nr. Reference REF-13186-03-12-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-03-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2019
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Adi Vela
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 295,450
  Data e shpalljes se fituesit 15-03-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data