Open Procurement Albania

Blerje pjesë këmbimi për mjetet e bashkisë Shijak

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shijak
Institucioni Prokurues Bashkia Shijak
Objekti i Tenderit Blerje pjesë këmbimi për mjetet e bashkisë Shijak
Nr. Reference REF-94969-11-20-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-11-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-12-2018
Data e mbajtjes se tenderit 03-12-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues BESNIK MEÇI
RAMI- KOMPANI
MAG
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1913760
  Data e lidhjes se kontrates 21-03-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:
  1. MAG sh.p.k:
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  a. OE nuk ka paraqitur asnje dokument per mjetin kamionçine.
  b. OE ka paraqitur per mjetin karrotrec police sigurimi te skaduar dhe Certifikate te kontrollit teknik te skaduar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Shijak REF-94969-11-20-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.50 - Dt.17-12-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.13 - Dt.01-04-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data