Open Procurement Albania

Materiale për mbrojtjen e tokës, bimëve dhe kafshëve nga sëmundjet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Materiale për mbrojtjen e tokës, bimëve dhe kafshëve nga sëmundjet
Nr. Reference REF-16654-04-04-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-04-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 05-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTAQ SKENDERI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 114,400
  Data e shpalljes se fituesit 05-04-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data