Open Procurement Albania

“F.V barriera mbrojtese ( siguria rrugore)”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Finiq
Institucioni Prokurues Bashkia Finiq
Objekti i Tenderit “F.V barriera mbrojtese ( siguria rrugore)”.
Nr. Reference REF-17762-04-12-2019
Vlera / Fondi Limit 4 381 411,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-04-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 25-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues IDK Konstruksion
SI.SI-AL SHPK & Ndregjoni SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SI.SI-AL sh.p.k - NDREGJON
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 805 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4566840
  Data e lidhjes se kontrates 30-05-2019
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SI.SI-AL sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJON viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJON viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJON viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJON viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.43 - Dt.28-10-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data