Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim i rrugeve te brendshme te fshatit Konaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim i rrugeve te brendshme te fshatit Konaj
Nr. Reference REF-22526-05-17-2019
Vlera / Fondi Limit 5 500 500,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-05-2019
Data e mbajtjes se tenderit 30-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Rroku GUEST ” sh.p.k & “NIKA” sh.p.k
SHPRESA-AL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rroku GUEST - KTHELLA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4,895,392.00 
  Data e shpalljes se fituesit 17-06-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5874470
  Data e lidhjes se kontrates 11-07-2019
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rroku GUEST viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rroku GUEST viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rroku GUEST viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rroku GUEST viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KTHELLA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KTHELLA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KTHELLA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KTHELLA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data