Open Procurement Albania

PREPARATE KIMIKE

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Vlore
Objekti i Tenderit PREPARATE KIMIKE
Nr. Reference REF-23562-05-23-2019
Vlera / Fondi Limit 1 079 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 07-06-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues MIFEL
SOFIA MYFTARI
FLORFARMA
Semani security
METANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLORFARMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,074,000.00 
  Data e shpalljes se fituesit 29-07-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1074000
  Data e lidhjes se kontrates 05-08-2019
  Kohezgjatja e kontrates Sipas preventivit te nshp.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Subjekti Semani Security:
  Munges dokumentaioni per cdo pike te dst /mungon gjithe dokumentacioni i kerkuar ne dst /nuk ka ngarkuar asnje dokument pervec QKR-se.

  2. Subjekti M E T A N I :
  mungon listpagesa per periudhen Janar – Mars 2019.
  Mungon Certifikata ISO – 9001;2015,ju keni certifikate ISO 9001;2008
  Licenca e D.D.D nuk duket e plote nga skanimi dhe nga verifikimi ne QKR rezulton se nuk ka asnje lloj licence aktive si dhe mungon listpagesa Janar- Mars 2019 .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.31 - Dt.05-08-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data