Open Procurement Albania

Rikonstruksion rruge Bahcallek

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Rikonstruksion rruge Bahcallek
Nr. Reference REF-24871-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 4 731 444,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 12-06-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues PE - VLA – KU
Rroku GUEST
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PE-VLA-KU SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4,397,220.00 
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5276664
  Data e lidhjes se kontrates 13-08-2019
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PE-VLA-KU SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PE-VLA-KU SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PE-VLA-KU SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PE-VLA-KU SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.33 - Dt.19-08-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data