Open Procurement Albania

Mirëmbajtje sistematike dhe urgjente e banesave (NJMBQS)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korce
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje sistematike dhe urgjente e banesave (NJMBQS)
Nr. Reference REF-22810-05-20-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-05-2019
Data e mbajtjes se tenderit 22-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Shkëlqim Kurti
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 248,999
  Data e shpalljes se fituesit 22-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Shkëlqim Kurti viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Shkëlqim Kurti viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Shkëlqim Kurti viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Shkëlqim Kurti viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data