Open Procurement Albania

Punime, Riparim rruge te grryer nga shirat ne rruget e Parcelave. Hapje nenkalimi dhe vendosje tuba f 400

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cërrik
Objekti i Tenderit Punime, Riparim rruge te grryer nga shirat ne rruget e Parcelave. Hapje nenkalimi dhe vendosje tuba f 400
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-06-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SINANI&LICI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 584 640,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-06-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 701568
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data