Open Procurement Albania

RIPARIMIT TE MJETIT Fadron Njesia Novosele dhe Autoshkalles tip Nisan e Ndricimit rrugor ,Hyndai policia Bashkiake

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit RIPARIMIT TE MJETIT Fadron Njesia Novosele dhe Autoshkalles tip Nisan e Ndricimit rrugor ,Hyndai policia Bashkiake
Nr. Reference REF-38010-10-02-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 04-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 138,900
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data