Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrugeve Xhebro Gjika, Veledin Kollozi dhe i Bllokut te banimit mbas Conadit (faza e I), Vlore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vlorë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrugeve Xhebro Gjika, Veledin Kollozi dhe i Bllokut te banimit mbas Conadit (faza e I), Vlore
Nr. Reference REF-49339-09-08-2016
Vlera / Fondi Limit 81 142 700,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 09-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 04-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues ARIFAJ SHPK - BOSHNJAKU & SHKELQIMI 07 - RIVIERA+AL TEC+STARTECH - ALKO IMPEX GENERAL CONSTRUCTION - SHOQERIA B 93 SHPK ARKONSTUDIO + NDREGJONI SHPK -CAUSHI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Arifaj SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 64 030 710,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 76836852
  Data e lidhjes se kontrates 03-11-2016
  Kohezgjatja e kontrates 88 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Shpallja e Fituesit NR.43 - DT. 31-10-2016
  Lidhja e Kontrates NR.44 - DT.07-11-2016

  Rikonstruksion i rrugeve Xhebro Gjika, Veledin Kollozi, dhe i Bllokut te Banimit mbas Conad (faza e I) - Financuar nga Buxheti i Bashkise Vlore

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
  Institucioni Prokurues Bashkia Vlorë
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrugeve Xhebro Gjika, Veledin Kollozi, dhe i Bllokut te Banimit mbas Conad (faza e I) - Financuar nga Buxheti i Bashkise Vlore
  Nr. Reference REF-42509-06-21-2016
  Vlera / Fondi Limit 81 162 600,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 22-06-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-07-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 14-07-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 66 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, pas skualifikimit te Operatoreve pjesemarres
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.05-09-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data