Open Procurement Albania

Sherbimi i pastrimit ne Qytetin Vlore

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit ne Qytetin Vlore
Nr. Reference REF-44105-11-19-2019
Vlera / Fondi Limit 57 826 814,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "DUKA"
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 57 819 120,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 69382944
  Data e lidhjes se kontrates 25-11-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.48 - Dt.02-12-2019
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.02-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data