Open Procurement Albania

Rivitalizimi i tre lagjeve ne qytetin Polican

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Poliçan
Institucioni Prokurues Bashkia Polican
Objekti i Tenderit Rivitalizimi i tre lagjeve ne qytetin Polican
Nr. Reference REF-47349-01-13-2020
Vlera / Fondi Limit 16 732 826,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-01-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues ARIFAJ Shpk & 2AF Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARIFAJ Shpk - 2AF Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 656 895,00
  Data e shpalljes se fituesit 09/03/2020 00:00:00
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 19988274
  Data e lidhjes se kontrates 10/03/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates 12 javë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARIFAJ Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARIFAJ Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARIFAJ Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARIFAJ Shpk viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.17-03-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.12 - Dt.17-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data