Open Procurement Albania

Kontratë në bazë të një Marrëveshje kuadër: Servis, pjese kembimi per mjetet dhe eskavatorin

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Kjo kontratë me palë Bashkia Devoll ( Autoritet Prokurues) dhe me Operatorin ekonomik "Besnik Meci", me objekt: Servis, pjese kembimi per mjetet dhe eskavatorin e lidhur në datë 04.07.2019 , është bërë në bazë të Marrëveshjes Kuadër të datës: 27-06-2019 me nr.REF: 22229-05-15-2019

Nr. Reference REF-22229-05-15-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-05-2019
Data e mbajtjes se tenderit 27-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Besnik Meci
Auto Manoku Servis
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2600880
  Data e lidhjes se kontrates 04-07-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Devoll REF-22229-05-15-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.20-01-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data