Open Procurement Albania

‘‘Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike, Skrapar

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Skrapar
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Corovode
Objekti i Tenderit ‘‘Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike, Skrapar
Nr. Reference REF-50445-02-13-2020
Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-02-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues KANTINA E PIJEVE SKRAPAR Shpk
GRADECI Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GRADECI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH Marzhi i fitimit 23%
  Data e shpalljes se fituesit 11-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates 24-03-2020
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1.KANTINA E PIJEVE SKRAPAR sh.p.k
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Nuk plotëson kriteret e veçanta të kualifikimit të vendosur në dokumentat e tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRADECI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRADECI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRADECI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRADECI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.30-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data