Open Procurement Albania

Studim-Projektim,“Rikualifikimi urban i ambjenteve rekreative, restaurimi i fasadave te objekteve ne lagjen “5 Shtatori”Corovode

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Skrapar
Institucioni Prokurues Bashkia Skrapar
Objekti i Tenderit Studim-Projektim,“Rikualifikimi urban i ambjenteve rekreative, restaurimi i fasadave te objekteve ne lagjen “5 Shtatori”Corovode
Nr. Reference REF-50168-02-11-2020
Vlera / Fondi Limit 1 701 695,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-02-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues DEA STUDIO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Dea Studio
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 698 500,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2038200
  Data e lidhjes se kontrates 11/05/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Dea Studio viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Dea Studio viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Dea Studio viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Dea Studio viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.24 - Dt.04-05-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.30 - Dt.26-05-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data