Open Procurement Albania

Ndertim Palestre prane shkolles Sabah Sinani dhe Migjeni, Puke - Financuar nga Fondi i Zhvillimit të Rajoneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pukë
Institucioni Prokurues Bashkia Pukë
Objekti i Tenderit Ndertim Palestre prane shkolles Sabah Sinani dhe Migjeni, Puke - Financuar nga Fondi i Zhvillimit të Rajoneve
Nr. Reference REF-42468-06-21-2016
Vlera / Fondi Limit 45 397 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-06-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-07-2016
Data e mbajtjes se tenderit 15-07-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues Aurora Konstruksion SHPK - Leon Konstruksion SHPK - Boshnjaku B SHPK - Arifaj SHPK - Kthella SHPK - Pepa Group SHPK - Delia Impex SHPK - SHENDELLI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Arifaj SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 42 017 714,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-09-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 50421256.8
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Raport Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.13-09-2016
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data