Open Procurement Albania

Mbikqyrje punimesh për objektin ”Rehabilitim i Ujësjellësit të Qytetit të Çorovodës dhe fshatrave Çerenisht dhe Sharovë”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Skrapar
Institucioni Prokurues Bashkia Skrapar
Objekti i Tenderit Mbikqyrje punimesh për objektin ”Rehabilitim i Ujësjellësit të Qytetit të Çorovodës dhe fshatrave Çerenisht dhe Sharovë”
Nr. Reference REF-54524-03-18-2020
Vlera / Fondi Limit 4 331 045,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-04-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-04-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues A R G I Shpk
INSTITUTI DEKLIADA - ALB Shpk
INVICTUS Shpk
TOWER Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INVICTUS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 291 667,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5150000
  Data e lidhjes se kontrates 18-06-2020
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.35 - Dt.15-06-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.39 - Dt.29-06-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data