Open Procurement Albania

Dezinfektim i ambjenteve dhe automjeteve te Shoqerise Ujesjelles Kanalizime Elbasan sh.a. ne kuader te masave parandaluese te viusit Covid 19

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Objekti i Tenderit Dezinfektim i ambjenteve dhe automjeteve te Shoqerise Ujesjelles Kanalizime Elbasan sh.a. ne kuader te masave parandaluese te viusit Covid 19
Nr. Reference REF-55442-04-02-2020
Vlera / Fondi Limit 586 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues KRISTAQ SKENDERI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRISTAQ SKENDERI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 585913.5
  Data e shpalljes se fituesit 10-04-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 703096,2
  Data e lidhjes se kontrates 14-04-2020
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRISTAQ SKENDERI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.24 - Dt.04-05-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data