Open Procurement Albania

Blerje materiale per sherbimin 3 D ( Dezinfektim, dezinsektimi dhe deratizimi) per marrjen e masave emergjente ne kuader te ndalimit te perhapjes se p

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje e produkteve ushqimore dhe jo ushqimore minimale, për tu ardhur në ndihmë në banesë shtresave në nevojë, në kushtet e epidemisë së shkaktuar nga COVID-19
Nr. Reference REF-55806-04-07-2020
Vlera / Fondi Limit 1 061 983,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-04-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-04-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Mirela Biçaku
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Mirela Biçaku
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 055 167,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-04-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1266200
  Data e lidhjes se kontrates 27-04-2020
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.26 - Dt.11-05-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data