Open Procurement Albania

"Blerje shkurre dekorative,lule të stinës si dhe plehra kimikë dhe për mbrojtjen e tyre"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit "Blerje shkurre dekorative,lule të stinës si dhe plehra kimikë dhe për mbrojtjen e tyre"
Nr. Reference REF-55125-03-29-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 31-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Jimi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 297 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data