Open Procurement Albania

Projektim/montim Kaldaje e plote me djegeslinja e furnizimit me GNL

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
Objekti i Tenderit Projektim/montim Kaldaje e plote me djegeslinja e furnizimit me GNL
Nr. Reference REF-60929-06-10-2020
Vlera / Fondi Limit 5 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-06-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-06-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-06-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “Spektri”sh.p.k
“Sulollari-Clima” & “Ylli Hamzallari”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Sulollari-Clima” - “Ylli Hamzallari”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 969 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5962800
  Data e lidhjes se kontrates 09/07/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Spektri” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur pune te ngjashme ne Projektim te Sistemit te furnizimit me Gaz por vetem punime zbatimi te impianteve teknologjik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sulollari-Clima” viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sulollari-Clima” viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sulollari-Clima” viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Sulollari-Clima” viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.43 - Dt.20-07-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data