Open Procurement Albania

LOT 2: Hartimi I Studim-projektimit per ndertim te veprave te marrjes,linjes se transmetimit nga burimet e Fush Bullit ne Koder Krast e madhe ,te impiantit te trajtimit te ujit si dhe linjes se dergimit nga Koder Krast deri ne deri ne depon shperndarese

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Objekti i Tenderit LOT 2: Hartimi I Studim-projektimit per ndertim te veprave te marrjes,linjes se transmetimit nga burimet e Fush Bullit ne Koder Krast e madhe ,te impiantit te trajtimit te ujit si dhe linjes se dergimit nga Koder Krast deri ne deri ne depon shperndarese
Nr. Reference REF-65059-07-10-2020
Vlera / Fondi Limit 46 688 458,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues "Instituti Dekliada - ALB" sh.p.k
"ERALD - G" sh.p.k. & “6D PLAN” sh.p.k & “NET – GROUP” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "ERALD - G" sh.p.k. - “6D PLAN” sh.p.k - “NET – GROUP” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 46 688 400,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 56024400
  Data e lidhjes se kontrates 14-10-2020
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.85 - Dt.12-10-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.91 - Dt.26-10-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data