Open Procurement Albania

LOT 1: Hartimi I Studim-projektimit per ndertim te vepres se marrjes,linjes se transmetimit nga burimet e Labinot Mal deri ne fshatin Labinot Fushe,Griqan dhe Godolesh me pus shuarje dhe rrjet shperndares

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Objekti i Tenderit LOT 1: Hartimi I Studim-projektimit per ndertim te vepres se marrjes,linjes se transmetimit nga burimet e Labinot Mal deri ne fshatin Labinot Fushe,Griqan dhe Godolesh me pus shuarje dhe rrjet shperndares
Nr. Reference REF-65057-07-10-2020
Vlera / Fondi Limit 4 234 208,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues "Instituti Dekliada - ALB" sh.p.k
"ERALD - G" sh.p.k. & “6D PLAN” sh.p.k & “NET – GROUP” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "ERALD - G" sh.p.k. - “6D PLAN” sh.p.k - “NET – GROUP” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 222 900,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5067480
  Data e lidhjes se kontrates 14-10-2020
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "ERALD - G" sh.p.k. viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “6D PLAN” sh.p.k viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.85 - Dt.12-10-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.91 - Dt.26-10-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data