Open Procurement Albania

REHABILITIMI I KANALIT UJITES KOTERR-RRABOSHTE, SEGMENTI KOTERR-NENSHAT (L=1000M) DHE SEGMENTI PIRAJ-RRABOSHTE (L=2150M)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhe
Objekti i Tenderit REHABILITIMI I KANALIT UJITES KOTERR-RRABOSHTE, SEGMENTI KOTERR-NENSHAT (L=1000M) DHE SEGMENTI PIRAJ-RRABOSHTE (L=2150M)
Nr. Reference REF-67217-07-28-2020
Vlera / Fondi Limit 38 499 993,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 31-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “B93 II” Shpk
“METEO".Sh.p.k” & “NG STRUCTURES” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "METEO" SHPK - “NG STRUCTURES” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 38 416 283,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 46099540
  Nenkontraktor K07924803N
  Vlera e Nenkontraktimit Leke me TVSH 18,439,816
  Data e lidhjes se kontrates 18-09-2020
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1- Operatori Ekonomik “B93 II” Shpk
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Nuk ploteson kriteret e vendosura ne Dst.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "METEO" SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "METEO" SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "METEO" SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "METEO" SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NG STRUCTURES” SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NG STRUCTURES” SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NG STRUCTURES” SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “NG STRUCTURES” SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.70 - Dt.14-09-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.77 - Dt.28-09-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data