Open Procurement Albania

Ndertim ujesjellesi per fshatrat Linas, Kamunah, Mollas dhe Dasar, NjA Mollas, Bashkia Cerrik

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Ndertim ujesjellesi per fshatrat Linas, Kamunah, Mollas dhe Dasar, NjA Mollas, Bashkia Cerrik
Nr. Reference REF-68802-08-16-2020
Vlera / Fondi Limit 283 457 911,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 17-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. "Elda VL" Shpk
2. " VIANTE KONSTRUKSION" Shpk & FUSHA Shpk & "EURO-ALB” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "VIANTE KONSTRUKSION" Shpk - "FUSHA" Shpk - "EURO-ALB" Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 281 115 515,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 337338618
  Data e lidhjes se kontrates 21-10-2020
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. “ELDA-VL”- Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: Operatori ekonomik nuk ka paraqitur dokumentacion kulifikues ne sistemin SPE, si edhe as oferte.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "FUSHA" Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "FUSHA" Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "FUSHA" Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "FUSHA" Shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "EURO-ALB" Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "EURO-ALB" Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "EURO-ALB" Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "EURO-ALB" Shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.94 - Dt.02-11-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data