Open Procurement Albania

Sistemime te territoreve te jashtme dhe ambjenteve sportive te shkolles Demir Godelli

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
Objekti i Tenderit Sistemime te territoreve te jashtme dhe ambjenteve sportive te shkolles Demir Godelli
Nr. Reference REF-68641-08-13-2020
Vlera / Fondi Limit 2 648 276,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Pese Vellezerit” Shpk & Zdravo” Shpk
“Boshnjaku. B" Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "Pese Vellezerit”Shpk - "Zdravo”Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 646 161,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2646161
  Data e lidhjes se kontrates 17-09-2020
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1.“Boshnjaku. B” shpk
  Per arsyet e meposhtme:
  Me date 31/08/2020 ,Operatori Ekonomik "Boshnjaku B' ka bere Terheqje Oferte per objektin:"Sistemim te territoreve te jashtme dhe ambjenteve sportive te shkolles Demir Godelli" per arsye shendetesore dhe organizative.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Vlera e kontrates eshte pa Tvsh.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "Zdravo”Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "Zdravo”Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "Zdravo”Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "Zdravo”Shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.74 - Dt.21-09-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data