Open Procurement Albania

Blerje pije për projektin:"Te kafja e Gjyshit"

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Blerje pije për projektin:"Te kafja e Gjyshit"
Nr. Reference REF-73264-09-28-2020
Vlera / Fondi Limit 1 573 880,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 12-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “ARBEN ÇEPELE”
AA&P sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARBEN ÇEPELE
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 507 815,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1809378
  Data e lidhjes se kontrates 04-11-2020
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. AA&P sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk eshte paraqitur/dorezuar pasqyrat financiare/bilanci per vitin 2019 sic eshte kerkuar ne Dokumentat Standarte te Tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.99 - Dt.09-11-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data