Open Procurement Albania

Blerje Dekori 2020

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Nderrmarrja Rruga Durres
Objekti i Tenderit Blerje Dekori 2020
Nr. Reference REF-74688-10-09-2020
Vlera / Fondi Limit 9 950 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 05-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues ICEBERG COMUNICATION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Iceberg Communication SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 905 200,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11886240
  Data e lidhjes se kontrates 16-11-2020
  Kohezgjatja e kontrates 70 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Iceberg Communication SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Iceberg Communication SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Iceberg Communication SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Iceberg Communication SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.105 - Dt.23-11-2020
  Lidhja e Kontrates Nr.105 - Dt.23-11-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data