Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ujesjellesit Ksamil(Depo+Rrjeti shperndares-lagja nr.3 dhe nr.4)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Bashkia Sarande
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ujesjellesit Ksamil(Depo+Rrjeti shperndares-lagja nr.3 dhe nr.4)
Nr. Reference REF-75592-10-15-2020
Vlera / Fondi Limit 131 208 333,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 17-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues ”CURRI’SHPK
”BE-IS’SHPK
”Eldon-Grrup’SHPK
K.M.K’SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CURRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 131 133 986,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 157360783
  Data e lidhjes se kontrates 27-11-2020
  Kohezgjatja e kontrates 365 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ”Eldon-Grrup’SHPK, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. ”K.M.K’SHPK, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CURRI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CURRI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CURRI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CURRI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.14 - Dt.01-02-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data