Open Procurement Albania

Rikonstruksuon rruge te brendeshme

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicë
Institucioni Prokurues Bashkia Selenice
Objekti i Tenderit Rikonstruksuon rruge te brendeshme
Nr. Reference REF-75542-10-14-2020
Vlera / Fondi Limit 3 400 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 27-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Sardo sh.p.k
B93 II" shpk & "B-93"shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B93 II Shpk - B 93 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 261 140,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Sardo sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paguar taksat vendore ne institucionet qe ka lidhur kontrate per vitin 2019 dhe 2020 dhe nuk I ka pasqyruar ne QKB
  - Nuk disponon numrin e inxhiniereve gjeomatik sic kerkohet ne dokumentat e tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data