Open Procurement Albania

BLERJE LIBRASH ALBANOLOGJIK DHE MUZIKOLOGJIK

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Biblioteka Publike Durres
Objekti i Tenderit BLERJE LIBRASH ALBANOLOGJIK DHE MUZIKOLOGJIK
Nr. Reference REF-76630-10-26-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Jimi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 149 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data