Open Procurement Albania

Hapje Pusesh të Reja për nevoja të UKT sh.a”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Hapje Pusesh të Reja për nevoja të UKT sh.a”
Nr. Reference REF-80911-12-03-2020
Vlera / Fondi Limit 12 190 437,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 05-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues JV FUSHA&HASTOÇI sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JV FUSHA - HASTOÇI sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 272 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 13527360
  Data e lidhjes se kontrates 07-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JV FUSHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JV FUSHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JV FUSHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JV FUSHA viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HASTOÇI sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HASTOÇI sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HASTOÇI sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HASTOÇI sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.54 - Dt.12-04-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data