Open Procurement Albania

Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit te ujesjellesit te fshatrave Lekaj,Harizaj,Kryeluizaj,Zambisht,Okshtun dhe Mushnik njesia administrative Lekaj ,Bashkia Rrogozhine.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Institucioni Prokurues Bashkia Rrogozhine
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit te ujesjellesit te fshatrave Lekaj,Harizaj,Kryeluizaj,Zambisht,Okshtun dhe Mushnik njesia administrative Lekaj ,Bashkia Rrogozhine.
Nr. Reference REF-82321-12-16-2020
Vlera / Fondi Limit 249 541 030,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 18-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Boshnjaku B shpk & PeseVellezerit shpk & Desaret Company shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Boshnjaku B shpk - PeseVellezerit shpk - Desaret Company shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 249 435 752,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 299322902
  Data e lidhjes se kontrates 04-02-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Boshnjaku B shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Boshnjaku B shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Boshnjaku B shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Boshnjaku B shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Desaret Company shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Desaret Company shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Desaret Company shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Desaret Company shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.21 - Dt.15-02-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data