Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe sistemim i ambienteve te Godines se Bashkise, Faza II - Financuar nga Transferta dhe Te ardhurat e Bashkise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejës
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe sistemim i ambienteve te Godines se Bashkise, Faza II - Financuar nga Transferta dhe Te ardhurat e Bashkise
Nr. Reference REF-47389-08-12-2016
Vlera / Fondi Limit 15 347 800,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-08-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-09-2016
Data e mbajtjes se tenderit 05-09-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues JUNIK SHPK - Boshnjaku B SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JUNIK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13 660 615,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 13660615
  Data e lidhjes se kontrates 06-10-2016
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.03-10-2016
  Lidhja e Kontrates formulari I lidhjes se kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data