Open Procurement Albania

Mbikqyrje punimesh ne objektin: “ Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit te ujesjellesit te fshatrave, Lekaj, Harizaj,Kryeluzaj,Zambisht, Okshtun,dhe Mushnik, Nj.A, Lekaj, Bashkia Rrogozhine

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Institucioni Prokurues Bashkia Rrogozhine
Objekti i Tenderit Mbikqyrje punimesh ne objektin: “ Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit te ujesjellesit te fshatrave, Lekaj, Harizaj,Kryeluzaj,Zambisht, Okshtun,dhe Mushnik, Nj.A, Lekaj, Bashkia Rrogozhine
Nr. Reference REF-84461-01-21-2021
Vlera / Fondi Limit 3 317 020,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Arabel – Studio shpk & Infra Konsult sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARABEL - STUDIO - InfraKonsult SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 892 708,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3471249
  Data e lidhjes se kontrates 11-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfraKonsult SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfraKonsult SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfraKonsult SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfraKonsult SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.42 - Dt.23-03-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data