Open Procurement Albania

Furnizim me karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ), për nevojat e Bashkisë Memaliaj dhe Njësite Administrative të saj Viti 2021

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Furnizim me karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ), për nevojat e Bashkisë Memaliaj dhe Njësite Administrative të saj Viti 2021
Nr. Reference REF-85264-01-29-2021
Vlera / Fondi Limit 3 650 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 11-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Kleidi sh.p.k
GEGA CENTER GKG sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLEIDI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH marzhi I fitimit 6.9 %
  Data e shpalljes se fituesit 02-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH marzhi I fitimit 8.28 %
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.45 - Dt.29-03-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data