Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim rruga Linaj, Faza I

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malësi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malesi e Madhe
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim rruga Linaj, Faza I
Nr. Reference REF-88079-02-23-2021
Vlera / Fondi Limit 47 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues “ALB-KONSTRUKSION” shpk & ALB TIEFBAU shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ALB-KONSTRUKSION” shpk - ALB TIEFBAU shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 47 144 109,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALB-KONSTRUKSION” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALB-KONSTRUKSION” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALB-KONSTRUKSION” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALB-KONSTRUKSION” shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB TIEFBAU shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data