Open Procurement Albania

Siguracion i mjeteve te transportit per vitin 2021

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Ujitjes dhe Kullimit
Objekti i Tenderit Siguracion i mjeteve te transportit per vitin 2021
Nr. Reference REF-84655-01-25-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Jimi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 131,900
  Data e shpalljes se fituesit 26-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data