Open Procurement Albania

Supervizion per objektin: Rikualifikim Urban i Shëtitores Republika

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit Supervizion per objektin: Rikualifikim Urban i Shëtitores Republika
Nr. Reference REF-48870-09-05-2016
Vlera / Fondi Limit 1 334 590,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-09-2016
Data e mbajtjes se tenderit 16-09-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues DRICONS&REAN 95 SHPK - GJEOKONSULT&CO - DERBI E - ERALD G SHPK - NORD COMAT SHPK - A&E Enginering - BOSHNJAKU B SHPK - ARGI SHPK - ZENI 06 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DRICONS - REAN 95 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 520 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-09-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 624000
  Data e lidhjes se kontrates 28-10-2016
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa KA dhe ka marr pergjigje me Nr.1667/5 prot date 04/10/2016 ankesa e operatorit “GJEOKONSULT dhe CO » shpk Tirane dhe eshte respektuar afati i ankeses per ne KPP
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per REAN 95 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per REAN 95 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per REAN 95 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per REAN 95 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.44 - DT.07-11-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data