Open Procurement Albania

Qendra Polifunksionale dhe e Sherbimeve - Financuar nga Buxheti i Shtetit dhe i Bashkise Korçë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korçë
Objekti i Tenderit Qendra Polifunksionale dhe e Sherbimeve - Financuar nga Buxheti i Shtetit dhe i Bashkise Korçë
Nr. Reference REF-49321-09-08-2016
Vlera / Fondi Limit 382 094 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 03-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 12
Operatore Konkurues REJ SHPK&GJIKURIA SHPK - SALILLARI SHPK - PIENVIS & AURORA SHPK - ARIFAJ SHPK & DENIS 05 SHPK - JUNIK SHPK - CURRI SHPK & XHENGO SHPK - KEVIN CONSTRUKSION - NIKA SHPK & KTHELLA SHPK & MICULI SHPK - TREMA ENGINEERING 2 SHPK - ALKO IMPEX GENERALl CONSTRUCTION SHPK - KACDEDJA SHPK & EVEREST SHPK & AGRI CONSTRUKSION SHPK - BITUPAVE LLC
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JUNIK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 324 767 681,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 389721217.2
  Data e lidhjes se kontrates 21-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Po ka pasur ankesa, 1. Bashkimi i operatoreve “Arifaj”sh.p.k dhe “Denis – 05”sh.p.k. Kthim pergjigje date 21.11.2016 me nr.6047/1 Prot. , 2. Bashkimi i operatoreve “Pienvis”sh.p.k,“Aurora Konstruksion”sh.p.k dhe “BE-IS”sh.p.k. Kthim pergjigje date 21.11.2016 me nr.6050/1Prot.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUNIK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.49 - DT.12-12-2016
  Lidhja e Kontrates NR.51 - DT.27-12-2016
  Vendim i Komitetit të Zhvillimit të Rajonit nr. 31, datë 13.6.2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data