Open Procurement Albania

Rikualifikim Urban i Rruges hyrese Elbasan-Peqin dhe Unazes se qytetit te Peqinit - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
Objekti i Tenderit Rikualifikim Urban i Rruges hyrese Elbasan-Peqin dhe Unazes se qytetit te Peqinit - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
Nr. Reference REF-49853-09-15-2016
Vlera / Fondi Limit 124 236 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 15-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 10-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues Alko Impex General Contrucion - B-93 shpk & Boshnjaku B shpk & Caushi shpk - BE-IS shpk & ENGLANDshpk & Aurora Konstruksion - Hastoçi shpk. & Leon Konstruksion - Victoria Invest shpk - XHIMO & KLEO shpk & G.P.G. CO shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-93 SHPK - BOSHNJAKU B SHPK - CAUSHI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 113 863 559,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-12-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 136636270
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Po ka pasur ankesa, Brenda afateve te parashikuara nga ligji për prokurimet publike nr.9643 date 20.11.2006 paraqiti ankese operatori ekonomik B.O. “B-93” shpk dhe “Boshnjaku B” shpk dhe “Caushi” shpk. dhe operatori ekonomik “Victoria Invest” shpk.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CAUSHI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CAUSHI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CAUSHI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CAUSHI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.1 - DT.09-01-2017
  Lidhja e Kontrates

  Rikualifikim Urban i Rruges hyrese Elbasan-Peqin dhe Unazes se qytetit te Peqinit - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
  Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
  Objekti i Tenderit Rikualifikim Urban i Rruges hyrese Elbasan-Peqin dhe Unazes se qytetit te Peqinit - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
  Nr. Reference REF-49424-09-11-2016
  Vlera / Fondi Limit 124 236 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 12-09-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-10-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 05-10-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per gabime teknike gjate hedhjes ne Sistem
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.37 - Dt.19-09-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data