Open Procurement Albania

Promovimi artistik, Strategjia e zhvillimit të qëndrueshëm të Turizmit dhe krijimi i Promenadës përreth kurorës së Liqenit të qendrës së qytetit Belsh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Institucioni Prokurues Bashkia Belsh
Objekti i Tenderit Promovimi artistik, Strategjia e zhvillimit të qëndrueshëm të Turizmit dhe krijimi i Promenadës përreth kurorës së Liqenit të qendrës së qytetit Belsh
Nr. Reference REF-21180-12-28-2015
Vlera / Fondi Limit 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 29-12-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Arlind Muça
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 769 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-12-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arlind Muça viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arlind Muça viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arlind Muça viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arlind Muça viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data