Open Procurement Albania

Blerje pjese, Furnizime, Riparime t automjeteve: Sherbimet Zjarrfikese, Transportit-Mbetjeve dhe Sherbimeve Tjera"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Has
Institucioni Prokurues Bashkia Has
Objekti i Tenderit Blerje pjese, Furnizime, Riparime t automjeteve: Sherbimet Zjarrfikese, Transportit-Mbetjeve dhe Sherbimeve Tjera"
Nr. Reference REF-95533-05-16-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "IL - AD" Company
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 758 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-05-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "IL - AD" Company viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "IL - AD" Company viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "IL - AD" Company viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "IL - AD" Company viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data