Open Procurement Albania

Testim dhe certifikimi I personelit teknik per zbatimin e rregullave te sigurtimit teknik ne pune

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Kruje
Objekti i Tenderit Testim dhe certifikimi I personelit teknik per zbatimin e rregullave te sigurtimit teknik ne pune
Nr. Reference REF-97037-06-01-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 03-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Noa Control
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 54,000
  Data e shpalljes se fituesit 03-06-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data